Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE REALIZACJĘ PROJEKTU "ODKRYJMY POTENCJAŁ MIESZKAŃCÓW GMINY ROPA - ETAP II"

Treść

INICJATYWY LOKALNE W GMINIE ROPA NA MECIE.
6 listopada miało miejsce podsumowanie realizacji zadania "Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa”. Projekt realizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie we współpracy z mieszkańcami gminy. Dofinansowany został ze środków Narodowego Centrum Kultury z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.
Podczas podsumowania zaangażowani w realizację Inicjatyw mieszkańcy Gminy Ropa zaprezentowali to, co działo się przez te dwa ostatnie miesiące w ich inicjatywach.

Ze strony zespołu Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie chcemy podziękować wszystkim mieszkańcom naszej Gminy, którzy włączyli się w realizację tych inicjatyw. To dzięki Waszym pomysłom i zaangażowaniu udało się zrealizować tak wiele.

Była to także okazja do zaprezentowania niewielkiej publikacji, której tytuł brzmi „Bo razem możemy więcej!”. Tytuł tej publikacji nawiązuje do jednej z inicjatyw, która została zrealizowana w ramach zadania z Programu Dom Kultury+. Hasło to obrazuje prawdę, że możemy osiągnąć więcej współpracując i dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.


<<<RELACJA FILMOWA>>>

 

95873