Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

Konkurs Literacki „Na najciekawszą charakteryzację ulubionego bohatera literackiego”

Treść

 W dzień Edukacji Narodowej, 14 października b.r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łosiu odbył się Konkurs Literacki "Na najciekawszą charakteryzację ulubionego bohatera literackiego” w ramach Inicjatywy „Podróżujemy w głąb książki”.

W konkursie wzięło udział 39 przedszkolaków i uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Łosia. Ucharakteryzowani najmłodsi uczestnicy konkursu przedstawiali postacie min: Koziołka Matołka, Pipi Pończoszanki, Pszczółki Mai, Kota w butach, Czerwonego Kapturka, Wilka, Kopciuszka, Dziewczynkę z zapałkami i inne postacie z bajek i baśni. Nieco starsi wcielili się w postacie z lektur szkolnych, powieści, mitów czy też wierszy. I tak Komisji i licznie zgromadzonej publiczności zaprezentował się Cześnik „mocium panie”, Kleopatra i Afrodyta, Harry Potter, Dziewczynka z zapałkami, ale też Murzynek Bambo i Koszmarny Karolek. Uśmiechów i dobrej zabawy było przy tym wiele.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie. Gratulujemy gorąco zwycięzcom.  

Konkurs jest realizowany w ramach Inicjatywy lokalnej „Podróżujemy w głąb książki”, będącego częścią zadania „Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa – etap drugi” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

 

PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU - DO POBRANIA

 


Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łosiu w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ropie zaprasza do udziału w Konkursie Literackim „Na najciekawszą charakteryzację ulubionego bohatera literackiego” w ramach Inicjatywy „Podróżujemy w głąb książki”.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie najciekawszego przebrania według własnego pomysłu oraz prezentacja postaci literackiej podczas Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łosiu. Konkurs odbędzie się w dniu 14.10.2019 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łosiu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Szczegóły w regulaminie - do pobrania

Karta zgłoszeniowa - do pobrania

 

76144