Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

październik 2019

Treść

8.10.2019 - Jesienne lampiony i jeżyki

Zmieniające kolor liście oraz leżące pod nogami dary natury zachęcają do tworzenia jesiennych dekoracji, które można wykonać w łatwy i szybki sposób. Na ostatnich zajęciach dzieci tworzyły ozdobne lampioniki z wykorzystaniem słoiczków, wypełnionych i zdobionych właśnie naturalnymi darami jesieni. Ale nie była to jedyna rzecz wykonana podczas pierwszych październikowych warsztatów plastycznych. Powstały również sympatyczne jeżyki z własnoręcznie wykonanych włóczkowych pomponików i doklejanych do nich elementów (pyszczka, oczek, noska, wąsików oraz kokardki).

Efekty prac dzieci są imponujące J Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. 

 

 15.10.2019 - Jesienne ozdoby i dekoracje okienne

Podczas zajęć dzieci kontynuowały produkcję pomponikowych jeżyków oraz rozpoczęły nowe prace – jesienne witraże okienne. Temat witraży pozostał otwarty, ponieważ na kolejnym spotkaniu dzieci będą kończyć swoje prace. 

 

22.10.2019 – Jesienne witraże  

W tym tygodniu dzieci uruchomiły produkcję witraży okiennych, wyklejanych delikatną bibułką, co było nie lada wyzwaniem. Wykonanie pracy wymagało dużego skupienia oraz cierpliwości, jednak nie zniechęciło to uczestników zajęć do pracy. W przeciągu 1,5 h powstało sporo prac, które przedstawiamy Państwu na fotografiach.

 

 29.10.2019 – Halloweenowe stworki 

Dziś tworzyliśmy halloweenowe stworki z wykorzystaniem prostych materiałów, które każdy z nas z pewnością znalazłby w swoim domu. Kartonowe rolki (np. po papierze toaletorym), kawałki tekturki, kolorowe sznurki lub włóczka, trochę kleju i wyobraźni – to wszystko czego potrzebujemy do wykonania fantazyjnych potworków.

 

 

 

 

 

 

93157