Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

październik 2021

Treść

JEŻYKI Z WŁÓCZKI - kiedy jesienią zaczyna spadać temperatura i przyroda przygotowuje się do nadejścia zimy, jeże bardzo intensywnie żerują, aby zgromadzić jak największą ilość tłuszczu, który pozwoli im przetrwać do wiosny. Właśnie dlatego na myśl przyszły nam te sympatyczne zwierzątka, które postanowiliśmy wykonać na naszych zajęciach plastycznych, zanim zapadną w sen zimowy. Do ich wykonania wykorzystaliśmy włóczkę, filc, popony, kawałki filcu, oczka plastikowe oraz klej na gorąco. 

MAKRAMOWE LIŚCIE ZE SZNURKA - Polska, złota jesień mieni się kolorami zarówno w ogrodzie, lesie czy na polu. Twarzyszy nam też nadal na zajęciach plastycznych. Zainspirowani kolorami tej wspaniałej pory roku na dzisiejszych zajęciach tworzyliśmy kolorowe liście z makramy rozczesywanej 🍂🍁🍂. Młodzi uczestnicy wykorzystsli własnoręcznie znalezione fantazyjne patyki, by stworzyć własną i niepowtarzalną dekorację.

FILCOWE DYNIE - jesień to również sezon na dynie, dlatego właśnie dynia stała się dla nas inspiracją na kolejnych zajęciach🙂. Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczestników i gorąco polecamy bogatą w wartośći odżywcze oraz rozgrzewającą zupę krem na te jesienne, chłodne dni😉

76144