Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

Wianki wielkanocne

Treść

Czas Wielkiego Postu w Klubie Seniora to czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych i związanych z tym wydarzeń kulturalno-społecznych w gminie Ropa. 

Klub Seniora kontynuuje i włącza się w coroczną akcję Parafialnego Dnia Chorych i wspólne spotkanie ze starszymi i chorymi z naszej gminy z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Grupa plastyczna obecnie pracuje nad przygotowaniem dekoracyjnych wianuszków wielkanocnych. Panie i panowie szyją filcowe serca i baranki, które posłużą do dekoracji wiklinowych wieńcy. Zostaną one wręczone chorym podczas wspólnego spotkania.

Ponadto w planach jest dekoracja wianuszków z wikliny papierowej, które wykonał Pan Jan Biszko, a pomalował Pan Roman Drąg oraz prace nad palmami wielkanocnymi. Dekoracje te będzie można kupić podczas Charytatywnego Kiermaszu Wielkanocnego w dniu 7 kwietnia w niedzielę, którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Bartusia Orleckiego z Klimkówki.

Wszyscy seniorzy wkładają dużo pracy i serca w wykonywane prace. Wkrótce zapraszamy do oglądania kolejnych zdjęć  z realizacji zajęć w Klubie Seniora.

 

93156