Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki
DZIEŃ RODZINY

DZIEŃ RODZINY

DATA I GODZINA
Niedziela, 26 czerwca 2022
godz. 15:00  -  19:00
LOKALIZACJA
PLAC PRZY "HYBLÓWCE" W ROPIE

Treść

Serdecznie zapraszamy mieszkańców z całymi rodzinami na „DZIEŃ RODZINY”, który odbędzie się w następną niedzielę, tj. 26 czerwca o godzinie 15.00 na placu przy nowopowstałym obiekcie „Hyblówka”. W programie występy sceniczne, gry i zabawy rodzinne, animacje dla dzieci oraz inne. 

 

RELACJA Z WYDARZENIA:

W niedzielę, 26 czerwca br., byliśmy organizatorem Pikniku Rodzinnego w Ropie pod hasłem Dzień Rodziny. Po raz pierwszy impreza zorganizowana została na placu przy nowym obiekcie - Ośrodku Pracy Twórczej "Hyblówka" w Ropie i mimo, że pogoda była wręcz upalna, nie przeszkodziło to w dobrej zabawie.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpiły dzieci oraz młodzież z terenu naszej gminy, które zaprezentowały swój dorobek artystyczny.  Nie zabrakło śpiewu, tańca, występów instrumentalnych oraz aktorskiego i debiutanckiego występu młodych aktorów, którzy odegrali satyryczne przedstawienie pt. „Szkolne perypetie Bolusia”. Na scenie zaprezentowali się również: przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 z programem „Mamo, tato – kochamy Was!”, młodzież z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Łosiu wraz z dziećmi ze Świetlicy Opiekuńczej „Słoneczko” z programem „Wspólnie gramy i śpiewamy”, dzieci i młodzież ucząca się w Gminnym Ośrodku Kultury gry na instrumentach: gitarze i keyboardzie, a także formacje taneczne ze Studio Tańca „Destino” w Ropie: Destiniaki, Destino, Destino Dance Team, Explosion, Butterfly Crew, a także dwie solistki. Wszystkie te wystąpienia były wspaniałe i wprowadziły nas w wakacyjny nastrój.

Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje, tj: gry, konkursy i zabawy z animatorami z ART. CINEMA, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, balonowe zoo, malowanie twarzy. Catering zapewniło nam Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Ropy oraz Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie. Nie zabrakło smakołyków: lodów, ciast, pysznych pierogów, naleśników i waty cukrowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w imprezę, od jej przygotowań, po jej trwanie i zakończenie.  

95871