Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

PIKNIK RODZINNY

Treść


RELACJA Z IMPREZY

Impreza pn. „PIKNIK RODZINNY W ROPIE”, zorganizowany został z okazji rozpoczęcia wakacji oraz z okazji Święta Rodziny, gdyż w ostatnim czasie obchodziliśmy Dzień Matki, Dzień Dziecka, a także Dzień Ojca. Piknik ten z tej okazji skierowany był do rodzin z dziećmi.

W czasie Pikniku na scenie zaprezentowali się: finaliści konkursu recytatorskiego „Co w trawie piszczy” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropie, przygotowani pod kierunkiem pani Barbary Malisz; dzieci ze świetlicy środowiskowej „Słoneczko”z Ropy oraz dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łosiu z występami wokalno-instrumentalnymi, przygotowane pod kierunkiem pani Renaty Mikruty; uczestnicy koła gitarowego, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie, przygotowani przez pana Piotra Przyrowskiego; dziecięco-młodzieżowa grupa cheerliderek z Grybowa, przygotowana pod kierunkiem pani Karoliny Augustyn oraz tegoroczni finaliści, a także dwukrotni Mistrzowie i Vice Mistrzowie Krajowych Mistrzostw IDO Raszyn 2021, działający przy Studio Tańca Destino w Ropie.

W tym samym czasie na stadionie trwały rozgrywki sportowe zorganizowane przez Beskidzką Akademię Piłkarską oraz Klub Sportowy w Ropie. W konkurencjach: piłkarskie kręgle, skok w dal, żonglerka piłkarska, przeciąganie liny, turniej piłkarski wzięło udział mnóstwo dzieci, które walczyły o dyplomy i medale. Rozdanie nagród odbyło się pod koniec imprezy z rąk Prezesa Klubu Sportowego w Ropie-pana Dawida Jantasa, a ich fundatorem była Beskidzka Akademia Piłkarska wraz z Klubem Sportowym w Ropie.

Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje, takie jak: zamek dmuchany, mata sumo, bańki mydlane, taneczne animacje, malowanie twarzy, wata cukrowa, które zapewniła nam grupa AKCJA ANIMACJA z Gorlic. Catering zapewniły nam Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy w Ropie, które przygotowały pyszne pierogi ruskie, pierogi z kapustą, pieczoną kiełbaskę z grilla, a także wyśmienity jabłecznik oraz sernik.

Wszystkim uczestnikom PIKNIKU RODZINNEGO serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę, za wspaniałą atmosferę, wszystkim dzieciom i młodzieży występującym na scenie za wspaniałe prezentacje artystyczne oraz wszystkim instruktorom za ich przygotowywanie: pani Barbarze Malisz, Pani Renacie Mikrucie, Panu Piotrowi Przyrowskiemu, pani Karolinie Augustyn oraz pani Katarzynie Święs-Siucie,  dziękujemy współorganizatorom: Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej oraz Klubowi Sportowemu w Ropie za organizację sportowej części imprezy, wszystkim uczestnikom sportowych rywalizacji za udział, dziękujemy Akcji Animacji za udostępnienie licznych atrakcji dla dzieci, dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy w Ropie za przygotowanie stoiska gastronomicznego, dziękujemy pani Barbarze Malisz oraz jej podopiecznym za przygotowanie przepięknej dekoracji sceny, dziękujemy panu Robertowi Kowalskiemu z RK Mechanics za nagłośnienie, Hurtowni Wodzianka Dawid Gruszczyński za zasponsorowanie wody mineralnej, bez której nie przetrwalibyśmy w tak upalny dzień, dziękujemy wszystkim bez wyjątku, którzy włączyli się w organizację i uczestnictwo w wydarzeniu.

88244