DziałajMy loklanie - majowe wyzwania

Treść
Dzieje się dużo ponieważ organizujemy nasze miejsce spotkań, które nabiera coraz bardziej przytulnego charakteru. A w planach jeszcze zakupienie puf i planszówek - JUŻ ZREALIZOWANE!.
Nie brakuje nam też czasu na integrację, wspólne poznanie się, a korzystając z ładnej pogody ciekawych ćwiczeń w ładnym otoczeniu naszej Hyblówki.
Nasze warsztatowe działania rozpoczęliśmy od smaków tradycji – wspólnie uczyliśmy się robić prozioki. Było pysznie, klimatycznie i z humorem! 🫓😄. Wszak zaplanowaliśmy sobie także kulinarne wyzwania.
Nasze spotkania są pełne rozmów, integracji i współpracy, a to wszystko sprawiło, że nasza inicjatywa coraz wyraźniej nabiera kształtu.💪🏻. Nie brakuje też śmiechu, żartów i zaangażowania uczestników.
Widzimy postępy i cieszymy się, że działaMy razem!