Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

SUKCES KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH I GOSPODARZY W ROPIE W MAŁOPOLSKIM PRZEGLĄDZIE DOROBKU ARTYSTYCZNEGO I KULINARNEGO KGW W JABŁONCE

Aktualności

Treść

Ostatni weekend był dla nas bardzo ekscytujący, ponieważ w sobotę, 1 października br. nasze Panie a także Panowie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy w Ropie przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ropie, po raz pierwszy reprezentowali powiat gorlicki w Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW w Jabłonce.  

Z  dużym zaangażowaniem i nutą pozytywnego stresu wzięliśmy udział w konkursie w czterech kategoriach: kulinarnym, rękodzieła, tradycyjnych scenek i pieśni. Każdy z nas dał maksimum z siebie  i włożył ogrom pracy w przygotowania do przeglądu.

W ogólnej klasyfikacji nasze Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Ropy zajęło II miejsce, z czego bardzo się cieszymy! Jest to dla nas duży sukces!

Udział w konkursie był dla nas dużym wyzwaniem i wspaniałym doświadczeniem, dzięki któremu zdobyliśmy moc wiedzy, nowych informacji i znajomości.

Dziękujemy gorąco wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia, a było to znacznie więcej osób, niż na zdjęciach ♥️👏

76144