Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

BARKA DLA JANA PAWŁA II

Treść

„BARKA” dla Jana Pawła II popłynęła do nieba 18 maja w niejednym domu w naszej gminie. Gratulujemy tym, którzy wykazali się odwagą i przesłali dla nas piękne filmy z wykonania tej pieśni. Dziękujemy Madzi, Oli, Jakubowi i ks. Marcinowi z Kwartetu Parafii Ropa, muzykalnej rodzinie Rówińskich - Kindze, Paulinie, Dominikowi, Łukaszowi, najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia Lilli i Tytusowi oraz Julii i Karolinie.

Każde z nagrań na naszej facebookowej stronie zyskało wielu sympatyków i moc polubień. Dla występujących GOK w Ropie przewidział drobne upominki.

 

Nagrań utwprów możemy posłuchać tutaj:

Kwartet z Parafii w Ropie

Rodzina Rówińskich

Lilla i Tytus

Julia i Karolina 

 

 


 

Z okazji przypadającej w dniu 18 maja 100. Rocznicy urodzin papieża, naszego Rodaka - Jana Pawła II ogłaszamy inicjatywę do wykonania Jego ulubionej pieśni pt. „Barka”.

Na naszej stronie zamieszczamy link do karaoke z linią melodyczną i tekstem. Zachęcamy wszystkich do zaśpiewania „Barki” na cześć Ojca Świętego. z wykorzystaniem podkładu lub przy akompaniamencie własnego instrumentu/instrumentów. Dopuszczamy własną aranżację, interpretację oraz tonację wykonania pieśni. Utwór można zaśpiewać lub zagrać solo lub rodzinnie (zespołowo). 

Najodważniejszych zapraszamy do nagrania występu i przesłania filmiku wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy.  

JEŚLI NIE CZUJESZ SIĘ NA SILE ZAŚPIEWAĆ, A POTRAFISZ GRAĆ NA JAKIMKOLWIEK INSTRUMENCIE TO RÓWNIEŻ MOŻESZ NAGRAĆ i PRZESŁAĆ NAM SWOJE WYKONANIE UTWORU. 

WYMAGAMY WYKONANIA PRZYNAJMNIEJ DWÓCH ZWROTEK UTWORU. 

NAGRANIA WYSYŁAJCIE DO PONIEDZIAŁKU 18 MAJA 2020 R. NA NASZ ADRES: gokropa@wp.plW TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY WPISYWAĆ „BARKA DLA JPII” 

Wybrane nagrania opublikujemy we wtorek 19 maja 2020 r. na naszej stronie internetowej oraz nagrodzimy J. 

 

MATERIAŁY: 

1)   LINK DO KARAOKE 

2)  Tekst utworu z akordami w tonacji C-dur do pobrania 

3) Zapis nutowy utworu do pobrania  

4)  zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania

88244