AKCJA AKTYWACJA - ZABIJAMY DOMOWĄ NUDĘ

Treść

AKCJA AKTYWACJA – ZABIJAMY DOMOWĄ NUDĘ
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

 

Czas kwarantanny, to czas spędzony w domu. Każdy z nas wie, że brak zajęcia powoduje zwyczajną nudę i odrętwienie. Jednak nie dajmy się zwariować! Przed nami z pewnością trudny czas, ale możemy spróbować sprawić, by stał się on czasem aktywnym i choć trochę mijał szybciej. Chcemy Was rozbawić i dodać szczyptę humoru do tej naszej nowej rzeczywistości.

 

Pragniemy włączyć do zabawy wszystkich bez wyjątku, zarówno dzieci jak i dorosłych, a nasza zabawa polegać będzie na pewnych zadaniach do wykonania. Co nam się przyda? Na pewno wyobraźnia i kreatywność, może również pewne umiejętności J
 
 

 

Codziennie do godziny 10:00 na naszym profilu na FB pojawiać się będą zadania na bieżący dzień. Ale żeby tego było mało, będziemy dokumentować nasze poczynania za pomocą aparatów. Zdjęcia z wykonanego zadania przesyłajcie na adres: gokropa@wp.pl, ale uwaga! Nie fotografujemy twarzy!

 

Biorąc udział w zabawie i wysyłając nam zdjęcie, zgadzasz się na jego publikację na naszej stronie. Ze względów bezpieczeństwa nie jesteśmy w stanie zebrać od Was wszystkich pisemnych zgód związanych z RODO. Dlatego umówmy się – na zdjęciach nie będziemy pokazywać wizerunków naszych oraz innych osób!!!

 

ZASADY:
Do godz. 10:00 na naszym profilu rzucać będziemy pomysły na spędzenie czasu – hasło dnia. Osoby biorące udział w naszej zabawie będą musiały zrealizować je jeszcze w tym samym dniu. Dowody z wykonanych zadań wysyłamy na nasz adres e-mailowy do godz. 20:00 (max. 1 zdjęcie od rodziny). Wysłaną wiadomość tytułujemy „AKCJA AKTYWACJA + hasło dnia”.
Najlepsze zdjęcia będziemy wstawiać na naszej stronie w następnym dniu.

 

Gra rozpocznie się już we czwartek 19 marca 2020 r. i potrwa do 27 marca 2020 r. Zadania pojawiać się będą codziennie z wyjątkiem weekendu. Przed nami na razie 7 wyzwań, zobaczymy ile osób wciągnie się w naszą zabawę

LINK DO NASZEGO PROFILU: