Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

WARSZTATY ZWIEŃCZAJĄCE PROJEKT "MAMY motywacje!" - makrama z Pozytywnie Nakręconą Katarzyną Siembab

Aktualności

Treść

I nadszedł czas ostatnich warsztatów w naszym projekcie "MAMY motywacje!". Aż ciśnie się napisać, że co dobre szybko się kończy.

A na tych warsztatach zaproponowałyśmy uczestniczkom zapoznanie się z techniką makramy oraz spróbowanie swych sił w wykonaniu szydełkowej torebki. Zajęcia poprowadziła Kasia Siembab z Pozytywnie Nakręcona- Pracownia Rękodzieła Artystycznego .

Kasia zdradziła swoje tajniki pracy ze sznurkiem i nie tylko z nim. Opowiedziała także swoją historię i pomysł na własną firmę oraz sklep z rękodziełem, który prowadzi w Dębicy. W miłej i wesołej atmosferze, a często w ogromnym skupieniu pod czujnym okiem naszej instruktor powstały wspaniałe makramy. Dziękujemy Kasi za moc rad i motywowanie, ponieważ to co na początku wydawało się takie trudne, przy jej wskazówkach i pomocy okazali się miła i przyjemna pracą.

Ponad trzy miesiące spotkań z prowadzącymi i instruktorkami, także Mamami, które są fachowcami w danej dziedzinie, prowadzą własne firmy i stawiają na rozwój, motywował do zmian i podejmowania różnych celów zawodowych.

Myślimy, że udział w projekcie Był dla naszych Mam przygodą, inspiracją i odkrywaniem nowych umiejętności i możliwości.Dziekujemy za zaangażowanie naszym Mamom w realizację projektu.

Projekt "MAMY motywacje!" realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie dofinansowany przez Fundacja BGK w programie "Skrzydła dla Mamy" edycja II.

47793