Przejdź do treści
Przykładowy Banner
Przejdź do stopki

KLUB SENIORA

Treść

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W KLUBIE SENIORA

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W KLUBIE SENIORA

W dniu wczorajszym zorganizowaliśmy zajęcia integracyjne dla pań z Klubu Seniora w Ropie, które odbyły się przy nowym obiekcie "Hyblówka". Wspólnie spędzony czas przy grillu, rozmowie i śpiewie był dla Seniorek chwilą relaksu od codziennych obowiązków 🙂

FILCOWE TULIPANY

FILCOWE TULIPANY

W naszym Klubie Seniora przywołujemy wiosnę, która w tym roku nieco skąpi nam pięknej pogody. Powstają piękne, kolorowe tulipany z filcu, które będą zdobić mieszkania naszych Pań. Praca na zajęciach wre.

WIEŃCE WIELKANOCNE

WIEŃCE WIELKANOCNE

Panie z Klubu Seniora na ostatnich dwóch spotkaniach w GOK wykonywały wieńce wielkanocne🐥🐔🌼. Na pierwszym spotkaniu z witek brzozowych formowały wieńce, a na drugim wykonały pełną dekorację. Zapraszamy do obejrzenia fotografii😊.

STROIKI WIELKANOCNE DLA SENIORÓW Z ROPY

STROIKI WIELKANOCNE DLA SENIORÓW Z ROPY

16 marca 2022 panie z Klubu Seniora wykonały stroiki wielkanocne, które zostaną przekazane seniorom z terenu gminy przy współpracy z CARITAS - Oddział Parafialny w Ropie. Na kolejnych zajęciach będziemy wykonywać kartki świąteczne, które zostaną przekazane razem ze stroikami.

WARSZTATY KOSMETYCZNE

WARSZTATY KOSMETYCZNE

Na warsztatach w Klubie Seniora zaproponowałyśmy paniom nieco inny temat związany z naturalnymi kosmetykami. Zainspirowani przepisami Wiktorii Muchy z Mydło Stacji wykonałyśmy peeling cukrowo-solny z naturalnych składników, który pięknie regeneruje, nawilża i natłuszcza skórę.

47793